Литовські парламентарії підтримали боротьбу України проти російський каральних військ, прийнявши резолюцію, в якій Росія позначена, як терористична держава.

Як повідомляє УП, Литовський сейм підтримав цю резолюцію одноголосно. У ній також наголошується, що дії Росії в Україні є справжнісіньким геноцидом мирного українського народу.

У документі відзначені звірства, які російські війська здійснювали в Бучі, Ірпені, Гостомелі, Маріуполі, Бородянці та в інших містах. Ці дії загонів озброєних російських нелюдів заохочувалися Путіним.

"Сейм Литви визнає повномасштабну збройну агресію проти України з боку Збройних сил Російської Федерації і її політичного і військового керівництва геноцидом українського народу, що почався 24 лютого 2022 року", - йдеться в резолюції.

У ній також наголошується, що всі винні повинні бути притягнуті до відповідальності і що міжнародне співтовариство має створити спеціальний міжнародний кримінальний трибунал для розслідування і оцінки агресії Росії проти суверенної України.

Популярні новини зараз

Краснодарський край стане частиною України: Потап потужно попередив росіян

Під Києвом спіймали російського снайпера: довго ховався в погребі і вийшов за їжею. Відео

Прожарить до +32: в Україну йде дика спека

Є олігархи, готові виділити гроші на усунення Путіна, - російський опозиціонер

Показати ще

Сейм Литви закликає до того, щоб цей трибунал мав повноваження видавати міжнародні ордери на арешт і щоб імунітетом не обмежувалася недоторканність держави або глав держав і урядів та інших державних посадових осіб.

"Російська Федерація, збройні сили якої свідомо і систематично вибирають цивільні об'єкти для бомбардувань, є державою, що підтримує і здійснює тероризм", - йдеться в резолюції.

Читайте також:

Моя знайома вже попалася: на АЗС з'явилася схема "розлучення" на паливо.

Було всього 33 роки: обірвалося життя відомого українського спортсмена.

Почалося: Російські ТВ-канали зламані. Людям показали всю правду щодо вторгнення в Україну.