Найбільша автозаправна мережа ОККО попередила українців про нову схему шахраїв. Ви ризикуєте залишитися і без грошей, і без палива.

Діють шахраї дуже хитро, часом дуже важко запідозрити щось недобре.

Про те, як діють шахраї, розповівши у прес-службі ОККО.

"У месенджерах знову активізувалися шахраї, які масово розсилають повідомлення та посилання на сайт з інформацією, що в мережі ОККО діють "державні субсидії", а відповівши на кілька запитань можна отримати 5000 гривень. Для того, щоб отримати виграш, шахраї закликають поширювати посилання на сайт і ввести персональні дані. Для достовірності на сайті навіть є відгуки "щасливих переможців".

Офіційно повідомляємо, що мережа АЗК ОККО не має ніякого відношення до проведення даної активності. Інформація про всі акції, які проводить компанія, розміщена виключно на офіційному сайті: https://www.okko.ua/, повідомлення про них також можуть приходити виключно від програми лояльності Fishka.

Популярні новини зараз

Якщо вторгнення РФ затягнеться, 90% українців опиняться за межею бідності, - ООН

На АЗС знову дозволили підняти вартість бензину і дизеля. Якими будуть ціни

Кладовища ростуть на очах: в РФ з'являються свіжі могили військових. Фото

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

Щоб не стати жертвою шахраїв в мережі Інтернет, уважно перевіряйте адресу посилання, яку Ви отримали. Не переходьте за посиланням, якщо в адресі-незрозумілий набір символів. Якщо ви перейшли за посиланням, ні в якому разі не вводите ваші персональні дані і номер телефону. Закликаємо всіх клієнтів ОККО не пересилати друзям таку інформацію і не поширювати її в групах в месенджерах", - попереджає мережа АЗС.

Читайте також:

Було всього 33 роки: обірвалося життя відомого українського спортсмена.

Схоже на ядерний гриб: що відбувається в Китаї. Путін натиснув не ту кнопку?.

Почалося: Російські ТВ-канали зламані. Людям показали всю правду щодо вторгнення в Україну.