Рідкісний феномен, який з'явився в Чжоушані в суботу, 7 травня став однією з найпопулярніших тем в китайському аналогу соціальної мережі Twitter Sina Weibo, зібравши понад 150 мільйонів переглядів за вихідні.

Так, в китайському місті Чжоушань небо стало криваво-червоного кольору під товстим шаром туману і встигло налякати місцевих жителів. Городяни почали ділитися кадрами незвичного видовища в мережі.

"Я ніколи раніше не бачив нічого подібного. Мене дійсно вражає, що небо може стати червоним", - розповів один з очевидців.

Популярні новини зараз

Сатанинська місячна доба: коли чекати в травні і в чому небезпека

Боровся за Україну до останнього: не стало чергового героя

Путін готує новий удар: під загрозою хліб і рослинне масло

У Кремлі почався переворот, Путіна готують до похорону. Розвідка отримала дані

Показати ще

Один користувач пояснив незвичне видовище в небі знаком, що відбудуться нещасні випадки, а інший додав, що почав запасатися припасами.

Співробітники Метеорологічного бюро міста вже поспішили заспокоїти жителів. Вони заявили, що причиною такого незвичайного явища стало заломлення і розсіювання світла від корабельних вогнів в порту.

У Чжоушані в суботу було туманно і хмарно, мрячив дощ, а це якраз ідеальні умови, щоб світло заломлювалося і розсіювався, створюючи ефект червоного неба, кажуть експерти.

І правда, державне Китайське ЗМІ CCTV зв'язалося з місцевою риболовецькою компанією, яка підтвердила, що світло виходило з одного з їхніх човнів, і через заломлення густий покрив туману став червоним.

Читайте також: