О 5-й ранку 24 лютого президент Росії Володимир Путін оголосив про початок проведення спецоперації на Донбасі після прохання угруповань "ДНР" та "ЛНР". При цьому він наголосив, що в плани Росії не входить окупація українських земель, от тільки в реальності все вийшло не так.

І справді, 75-тий день іде війна Росії проти України і її мета змінюється майже щотижнево. То Путін заявляв, що на україні піддається геноциду російскомовне населення і його необхідног рятувати, то риторика змінювалась в сторону країн Заходу, мовляв ті загрожують Росії військовим конфліктом.

От тільки справжня причина того, що наразі відбувається в Україні - це диктаторскі амбіції Путіна і його прагнення розширити кордони імперської Росії.

До слова, Путін навіть ладен увійти в конфлікт із усім світом, але не відмовитись від своїх божевільних ідей.

Так, уже ніхто не сумнівається, що зараз Україна воює не лише за свою незалежність, а й за демократію у Європі, бо Президент РФ Володимир Путін прагне включити до складу імперської Росії Естонію, Латвію, Литву, Румунію та Болгарію. Окрім того, у сфері інтересів Путіна перебувають й інші країни ЄС — зокрема, Польща, Словаччина та Угорщина.

Популярні новини зараз

ЗСУ підійшли в щільну до кордонів, вигнавши війська Путіна. Відео

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

Немає слів: мати в один день втратила відразу двох синів. Вони захищали Україну

Показати ще

Це підтверджують і опитування зомбованого російського населення.

Так, пересічні росіяни готові вбивати всіх, хто не хоче жити в "російському світі" на своїй же землі. Вони навіть прагнуть "покарати" Словаччину та Чехію за те, що ті скоюють "злочини" проти предків рашистів, тільки от суть злочинів пояснити не можуть.

Читайте також: