Вже всі звикли, що в Україні чеченські військові Рамзана Кадирова в основному займаються тим, що залякують населення і знімають постановочні відео. Ще б пак, більшість з них зізнаються, що якщо вони не стрілятимуть в Україні, то їх будинок в Республіці "знесуть з усіма жителями без суду і слідства". Ось так і виникають" грізні " відео боїв зі світлофором або з порожньою багатоповерхівкою. Цього разу одному з бійців компанію склав Лісовик.

Кадирівці, які воюють в Україні на боці російських окупантів, відомі своєю любов'ю до зйомки відео для TikTok і днями зняли чергове постановочне відео.

Так, Після бою зі світлофором, жалюзями і порожньою будівлею в Маріуполі вони вступили в запеклий бій з деревами в глухому лісі.

Відео потрапило в Мережу. Судячи з усього, в лісі нікого не було крім самого бойовика Рамзана Кадирова і оператора, який його знімав.

"Кадировець" стріляв навіть не з одного автомата, а з двох. У порожнечу він постріляв дві обойми, а у відповідь не прозвучало жодного пострілу.

Популярні новини зараз

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву

Під Києвом спіймали російського снайпера: довго ховався в погребі і вийшов за їжею. Відео

Маразм міцнішає: в Росії провели конкурс з прикрашання могил. Фото

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

Показати ще

Зазначимо, що раніше бійці Кадирова в Україні "вступали в бій" з вікном – вони активно імітували бойові дії, стріляючи по невідомих цілях з вікон і по самих вікнах. Найбільше дісталося шторам і кімнатним квітам в одній з офісних будівель, де засіли окупанти.

До речі, як з'ясували журналісти, те, що бойовики Кадирова воюють в Тікток, не пустощі, а чітко спланований хід. Ще б пак, завдяки тому, що Рамзан Кадиров з початку війни регулярно публікував відео про "подвиги" своїх бойовиків на території України, кількість передплатників його каналу зросла від 60 тисяч до півтора мільйонів.

Читайте також: