Вже найближчої доби президентство Путіна може занурити всю Росію в глобальну економічну кризу. Його правління увійде в підручники з історії, як найневдаліше.

Вся справа в тому, що протягом доби може вступити в силу нафтове ембарго, узгоджене більшістю країн ЄС.

Як повідомляє УП, про узгодження нафтового ембарго всіма країнами-партнерами заявила віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина.

"Ще 30 днів тому можливе ембарго ЄС на (російські) нафтопродукти виглядало малоймовірним. Зараз ми очікуємо, що це рішення буде прийнято менш ніж через 24 години", - сказала Ольга Стефанишина.

Нагадаємо, Єврокомісія вважає за необхідне в рамках підготовлюваного шостого пакету санкцій проти РФ заборонити імпорт всієї російської нафти в ЄС.

Популярні новини зараз

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Сатанинська місячна доба: коли чекати в травні і в чому небезпека

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Не привертайте біду: коли можна стригтися в травні

Показати ще

Водночас, в Угорщині заявили, що не підтримуватимуть шостий пакет санкцій проти Росії від Європейської комісії, якщо країни Європейського Союзу не зроблять виключення з ембарго на постачання російської нафти для країн, які імпортують російську нафту трубопроводами.

Тим часом, стало відомо, що Японія введе ембарго на імпорт російської сирої нафти в рамках рішення G7 протидіяти вторгненню РФ в Україну.

Раніше Японія опиралася введенню цього надзвичайно жорсткого заходу по відношенню до Росії, яка почала повномасштабно знищувати мирну Україну.

Читайте також:

Фото російського офіцера, який мстив українцям за свою імпотенцію.

Дітище Путіна: ЗСУ знищили новітній російський танк. Відео.

Путін зганьбився зі своїм парадом на 9 травня. Такого ще не було.