Армія Росії може здійснити ще одну спробу наступу на столицю України Київ, а також на інші міста північно-східної частини країни. Йдеться про Суми, Чернігів, Харків.

Про це заявив 8 травня радник глави офісу президента Олексій Арестович в ефірі Фейгін Live.

Арестович зазначив, що він не може спрогнозувати, чи зважитися російський диктатор Путін на те, щоб оголосити мобілізацію в РФ, оскільки рішення господар Кремля приймає "по клацанню в голові". У той же час, на думку Арестовича, прихована часткова мобілізація в Росії вже йде.

На думку радника глави ОП, за той час, поки до нас буде йти військова допомога від Заходу, росіяни можуть "зібратися з силами".

Арестович підкреслив, що надання Україні військової допомоги від інших держав – це "довга історія". За відповідне рішення голосуватимуть лише у травні. До того ж потрібен час, щоб зброя прибула на територію нашої держави.

Популярні новини зараз

Путіна задавлять: в "ЛНР" почалися бунти, дружини мобілізованих вийшли на протести

Увійде в історію: Mcdonald's назавжди йде з Росії

Якщо вторгнення РФ затягнеться, 90% українців опиняться за межею бідності, - ООН

Сатанинська місячна доба: коли чекати в травні і в чому небезпека

Показати ще

"Цілком можливий другий наступ, включаючи наступ на Київ, на Чернігів, Суми, Харків. Все можливо такими темпами. Це дуже довга історія, поки санкції подіють, поки приїде зброя ... це місяці - навіть не тижні", - додав Арестович.

Як повідомляв головред місяць тому радник глави офісу президента Олексій Арестович в 1% оцінював ймовірність повторної спроби штурму Києва російськими військами.

Читайте також:

Потужна Заява: Зеленський обіцяє, що скоро в Україні буде два дні перемоги.

Пекло в Росії: безліч швидких, крики про допомогу. Ось і почалося. Відео.

Небеса не витримали: Росія у вогні і в диму. Люди намагаються рятуватися.