Тисячі людей вийшли в центр Варшави на акцію протесту "Россия, иди на х..", під час якої вимагали врятувати захисників Маріуполя і висміяли армію окупантів.

Учасники акції пройшли маршем від Палацу культури та науки до посольства рф, скандуючи гасла на підтримку України та вимагаючи врятувати захисників Маріуполя, які перебувають на комбінаті "Азовсталь".

Учасники акції йшли з українськими прапорами та плакатами на кшталт "Врятуйте Азовсталь", "Стоп путін", "Стоп війні", "Будь сміливим, як Україна", "Побороли нацизм – поборемо і рашизм", "Русский военный корабль, или на х.. " тощо.

Учасники акції скандували гасла: "Слава Україні – Героям Слава", "Слава Нації – смерть ворогам", "Врятуйте Азовсталь" та інші.

У рамках акції відбувся хеппенінг.

Популярні новини зараз

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Повний крах Росії: Європа поставила крапку. Потужний удар по Путіну

У Кремлі почався переворот, Путіна готують до похорону. Розвідка отримала дані

Немає слів: мати в один день втратила відразу двох синів. Вони захищали Україну

Показати ще

Зокрема, на чолі колони їхали декілька автомобілів. На одному з них був макет ракети у синьо-жовтих кольорах, яку організатори акції назвали Нептуном.

У колоні був також трактор з українським прапором і БМП, що мало на меті висміяти російську армію, техніку якої розтягували українські аграрії.

Крім того, у рамках хеппенінгу чоловік, переодягнений у форму українського спецпризначенця, вів трьох полонених: двох російських танкістів із головами свиней, а також нібито російського офіцера з медалями.

Учасники акції пройшли маршем до посольства РФ у Варшаві.

Читайте також:

Потужна Заява: Зеленський обіцяє, що скоро в Україні буде два дні перемоги.

Пекло в Росії: безліч швидких, крики про допомогу. Ось і почалося. Відео.

Небеса не витримали: Росія у вогні і в диму. Люди намагаються рятуватися.