Боррель запропонував перенаправити всі кошти Центробанку Росії на допомогу Україні.

І це не якісь фантазії - подібна ситуація вже була в Афганістані, коли активи головного банку країни були спрямовані на відновлення економіки.

У Європі вважають, що цю історію можна повторити і з замороженими активами російського Центробанку. Сотень мільярдів євро росіян якраз може вистачити на відновлення України після найпотужніших атак російських каральних військ.

Як повідомляє Главред, ідею передачі Україні всіх заморожених коштів російського Центробанку Жозеп Боррель озвучив в інтерв'ю Financial Times.

"Я дуже за, оскільки цей крок абсолютно логічний...було б логічно розглянути аналогічні дії з резервами Росії. У нас є гроші в кишенях, і хтось повинен мені пояснити, чому можна так робити з афганськими грошима і не можна з російськими", - сказав Жозеп Боррель.

Популярні новини зараз

Прожарить до +32: в Україну йде дика спека

Маразм міцнішає: в Росії провели конкурс з прикрашання могил. Фото

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

Показати ще

Нагадаємо, обмеження на міжнародні резерви Центробанку РФ були накладені після повномасштабного вторгнення в Україну. РФ заявляла, що заморожено близько $300 млрд золотовалютних резервів.

До нападу на Україну золотовалютні резерви РФ склали $640 млрд.з цієї суми США, Великобританія, країни ЄС, Японія і Швейцарія заморозили близько половини.

Крім того, західні країни заморозили активи російських компаній і олігархів, які потрапили під санкції.

Читайте також:

І як вам? Путін на параді в Москві оголосив Україну "своєю землею".

У Росії на" параді Перемоги " автоматників змусили цілитися в мирних жителів. Відео.

Україна сумує: не стало замкомандувача ВМС України.