Лідери європейських країн прийняли історичне рішення: президент Білорусі Лукашенко буде притягнутий до відповідальності за те, що допомагав і досі допомагає Путіну знищувати Україну.

Як повідомляє Апостроф, відповідне рішення було прийнято лідерами країн G7 під час онлайн-саміту, в якому брав участь президент України Володимир Зеленський.

"Ні за яких обставин цивільні особи і ті, хто не бере активну участь у бойових діях, не можуть бути законними цілями. Ми докладемо всіх зусиль, щоб залучити президента Путіна, а також організаторів і посібників цієї агресії, включаючи режим Лукашенка в Білорусі, відповідальності за їх дії відповідно до міжнародного права", - йдеться в заяві G7.

Також наголошується, що для цієї мети країни G7 будуть продовжувати свою співпрацю з союзниками і партнерами по всьому світу. Водночас, Україні й надалі надаватимуть допомогу в обороні та післявоєнній відбудові. Разом з цим, буде проводитися робота з розслідування та збору доказів агресії РФ.

Крім того, країни G7 (Великобританія, Німеччина, Італія, Франція, США, Канада, Японія і керівництво Євросоюзу) висловили намір Про поетапну відмову від російської нафти.

Популярні новини зараз

Під Києвом спіймали російського снайпера: довго ховався в погребі і вийшов за їжею. Відео

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Прожарить до +32: в Україну йде дика спека

Не привертайте біду: коли можна стригтися в травні

Показати ще

Читайте також:

На параді в Москві автоматників змусили цілитися в мирних росіян. Відео.

Україна сумує: не стало замкомандувача ВМС України.

Пекло в Росії: безліч швидких, крики про допомогу. Ось і почалося. Відео.