Російський президент Путін збирався підняти в небо 9 травня так званий літак "судного дня", з борту якого здійснюється управління країною і військами в разі наземного ядерного удару.

Таким чином, Путін хотів послати заходу сигнал про свої наміри використовувати ядерну зброю.

Але ось Захід вирішив послати Путіна разом з його посланням, давши зрозуміти, що в разі ядерної атаки Путіну доведеться задуматися про те, що його самого ліквідують.

Про серйозні ультиматуми з боку Заходу розповів в інтерв'ю Обозреватель відомий військовий експерт Олег Жданов.

"Путін почав розганяти тему ядерної зброї, і його відразу ж попередили, що вони звернуть увагу на питання про його особисту ліквідацію. Або на питання про введення санкцій проти близьких йому людей. Зверніть увагу, відразу ж всі посадові особи в РФ почали говорити: та Ні, ми і не збиралися застосовувати ядерну зброю", – уточнив Жданов.

Популярні новини зараз

Вони вже в Україні: як ЗСУ луплять з американських гаубиць по загарбникам. Відео

Під Києвом спіймали російського снайпера: довго ховався в погребі і вийшов за їжею. Відео

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Показати ще

Таким чином, відмовившись від демонстрації "літака судного дня", Путін послав заходу сигнал про те, що не планує пускати в хід ядерну зброю.

Разом з тим експерт звернув увагу на те, що в момент проведення військового параду в Москві була відмінна погода, тому нельотна погода не могла бути причиною скасування параду літаків.

"Я дивлюся пряму трансляцію - там чудова погода для авіації, просто літай - не хочу", - сказав він. "Але прибрали" літак судного дня", а більше там і нічого показувати", – додав експерт.

Нагадаємо, практично у всіх містах Росії скасували показ авіації під час параду 9 травня. Російські пропагандистські ЗМІ повідомили, що це є результатом нельотної погоди, хоча погода скрізь була ідеальною.

Крім того, російська бойова авіація придатна для використання в будь-яких погодних умовах і легкий вітер з хмарами не є для неї перешкодою.

Читайте також:

Це круто: Борис Джонсон привітав Україну з Днем Перемоги над Путіним.

Гроза росіян: українець з позивним "афганець" особисто спалив два танки РФ. Фото героя.

Капітуляція Путіна: ЗСУ підійдуть до кордонів Росії. Це увійде в історію.