У пострадянській Росії військові паради на Червоній площі в Москві проходять щороку в День Перемоги 9 травня з урочистим маршем і проїздом техніки часів війни. 2022-рік винятком не став. Так, рівно о 10: 00 в понеділок, 9 травня, почався військовий Парад Перемоги в Москві.

На параді в цьому році перед Путіним марширувало 11 тисяч чоловік і було представлено понад 131 одиниці озброєння і спецтехніки, хоча в минулому році озброєння і спецтехніки було більше 190 одиниць.

У своїй промові перед учасниками параду Володимир Путін згадав не тільки ветеранів ВВВ, а й "спецоперацію" в Україні.

За вже сформованою традицією, пройшов такий парад, присвячений 77-річчю з дня закінчення Великої Вітчизняної війни, і в Єкатеринбурзі.

Популярні новини зараз

Увійде в історію: Mcdonald's назавжди йде з Росії

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Розглядають капітуляцію: генерал розкрив плани Кремля

Є олігархи, готові виділити гроші на усунення Путіна, - російський опозиціонер

Показати ще

Так, по міській бруківці пройшли близько 2,5 тисячі солдатів і офіцерів. Це були не тільки військовослужбовці Центрального військового округу, а й Суворовці, кадети, курсанти МНС, а також співробітники Росгвардії, ГУФСІН.

Після цього по площі пройшла військова техніка-попереду був легендарний Т-34. Всього глядачі побачили 23 види історичних і сучасних машини, які стоять або стояли на озброєнні в різних родах військ РФ і Радянського Союзу.

Однак, був момент, який відзначили багато з тих, хто дивився парад по телевізору. Так, російські військові з автоматами під час ходи цілилися в натовп в Єкатеринбурзі.

"Вони в курсі, що, згідно Статуту, не можна направляти зброю на людей, навіть якщо вона не заряджена?",- написали обурені глядачі.

Читайте також: