Або весняне загострення, або історичні втрати російської армії штовхають Путина на дикі шизофренічні заяви.

Так, виступаючи на параді 9 травня в Москві, Путін заявив, що російські війська "воюють на своїй землі", говорячи про територію України.

"Сьогодні ополченці Донбасу разом з бійцями армії Росії б'ються на своїй землі, де разили ворога дружинники Святослава і Володимира Мономаха, солдати Румянцева і Потьомкіна, Суворова і Брусилова, де на смерть стояли герої Великої Вітчизняної війни Микола Ватутін, Сидір Ковпак, Людмила Павличенко", - заявив Путін, якого цитує УП.

Зазначимо, що Путін також пояснив, для чого він прийняв рішення знищити мирну Україну. За його словами, це була "відсіч агресії".

"У грудні минулого (2021) року ми запропонували укласти договір про гарантії безпеки. Росія закликала Захід до чесного діалогу, до пошуку розумних компромісних рішень, до врахування інтересів один одного. Все марно. Країни НАТО не захотіли нас почути, у них були зовсім інші плани.

Популярні новини зараз

У Білорусі щось почнеться: спецназ у повній готовності. Лукашенко в паніці

Україна нарешті закриє небо: Жданов розповів про винищувачі, ПРО і ППО

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

У відкриту йшла підготовка до чергової каральної операції на Донбасі, до вторгнення на наші історичні землі, включаючи Крим. У Києві заявляли про можливе придбання ядерної зброї. Блок НАТО почав активне військове освоєння прилеглих до нас територій. Таким чином створювалася абсолютно неприйнятна для нас загроза, безпосередньо біля наших кордонів.

Все говорило про те, що зіткнення з неонацистами, бандерівцями, на яких США і їх молодші компаньйони зробили ставку, буде неминучим. Ми бачили, як розгортається військова інфраструктура, як почали працювати сотні зарубіжних радників, йшли регулярні поставки найсучаснішої зброї з країн НАТО.

Небезпека зростала з кожним днем, Росія дала попереджувальну відсіч агресії. Це було вимушене, своєчасне і єдино правильне рішення – рішення суверенної, сильної, самостійної країни", - заявив Путін.

Читайте також:

Потужна Заява: Зеленський обіцяє, що скоро в Україні буде два дні перемоги.

Пекло в Росії: безліч швидких, крики про допомогу. Ось і почалося. Відео.

Небеса не витримали: Росія у вогні і в диму. Люди намагаються рятуватися.