Стало відомо, що в Красноярському краї ще з 7 травня введено режим надзвичайної ситуації. Ще б пак, тільки в цей день надійшли повідомлення про загоряння в 16 населених пунктах.

Всі вихідні в краї вирував штормовий вітер, який викликав пилові бурі і сприяв поширенню пожеж. Швидкість вітру в окремих районах досягала 40 м / c.

На тих територіях, де зафіксовані активні пожежі, довелося проводити навіть евакуацію людей.

Місцеві слідчі органи вже відкрили низку кримінальних проваджень.

За оновленими даними, кількість постраждалих на ранок 8 травня в результаті пожеж збільшилася до 19 осіб (шестеро з них – рятувальники), семеро людей загинули в декількох селах.

Вогонь знищив або пошкодив 518 житлових будинків, 309 будівель.

До речі, на зустрічі з погорільцями в Уярі пост. губернатора Шаешников дуже розлютив місцевих жителів, так як заявив, що втрати не істотні, так як "95% згорілих будинків - старі дерев'яні будинки". При цьому альтернативи, де тепер жити людям залишилися без даху над головою, ніхто не пропонує.

Президент Росії Володимир Путін "висловив співчуття за такий потужний удар стихії" погорільцям.

А ось в Боготолі Краснодарського краю природна пожежа перекинулася з лісу на штрафмайданчик і знищила практично всі автомобілі. Тепер місцеві жителі задаються питанням, Хто буде відшкодовувати вартість заподіяної шкоди.

За попередніми підрахунками знищено вогнем 61 автомобіль.

Читайте також:

Капітуляція Путіна: ЗСУ підійдуть до кордонів Росії. Це увійде в історію.

Це круто: Борис Джонсон привітав Україну з Днем Перемоги над Путіним.

Гроза росіян: українець з позивним "афганець" особисто спалив два танки РФ. Фото героя.