Новини про те, що Путін відчуває серйозні муки і страждання через загострення онкології, не є безпідставними. Про точний діагноз російського диктатора (крім очевидної шизофренії) ніхто не розповідає. І це зрозуміло - стан Путіна тримається в секреті.

Але відомий журналіст-розслідувач Христо Грозєв стверджує, що всі ці чутки мають обґрунтування, вони не висмоктані з пальця заради сенсації.

За інформацією журналіста, в оточенні Путіна вже готуються до того, що російський президент може померти.

"Конкретних даних про стан здоров'я Путіна у мене немає, але можу сказати, що один дуже близький до Путіна олігарх розповідав про критичний стан здоров'я Путіна, це онкологія. Це вже стає автономним фактором у політиці Росії. І люди вже навіть не вірять Путіну в тому плані, що він може бути їхнім гарантом. Це відбувається по всій еліті, навіть у силовиків. Його накази вже розглядають, як не остаточні - люди не знають, чи залишиться Путін після цього наказу", - заявив Грозєв в інтерв'ю Наталії Влащенко.

Нагадаємо, астролог Наталія Борисенко раніше заявила, що вже в травні цього року настане вирішальний момент у війні на території України. Але, до оголошення повної перемоги доведеться почекати до серпня.

Популярні новини зараз

ЗСУ підійшли в щільну до кордонів, вигнавши війська Путіна. Відео

Прожарить до +32: в Україну йде дика спека

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Росіяни вже в паніці: як ЗСУ дають жару на американських БТРах. Відео

Показати ще

Борисенко зазначає, що вже в травні хлине потік українців з-за кордону - завдяки успішним контратакам ЗСУ люди почнуть повертатися додому.

За її словами, з травня і по серпень бойові дії ще повністю не закінчаться. А ось ближче до Дня Незалежності українська влада зможе оголосити про повну перемогу над путінськими військами.

Читайте також:

Як хитро купити бензин без черги: придумана цікава схема.

Просто нелюди: війська Путіна завдали удару по школі, 60 людей не змогли вижити.

Потужне відео: як ЗСУ "гримнули" російський вертоліт разом з десантом.