Справжній друг і фанат України Борис Джонсон буде і далі підтримувати нашу країну і морально, і в плані військової допомоги.

Прем'єр-міністр Великобританії привітав українців з Днем Перемоги, зазначивши, що Путін у цій війні програє.

"У День Перемоги в Європі, коли ми згадуємо тих, хто віддав життя за нашу свободу і майбутнє, ми думаємо також про загиблих або постраждалих в результаті протиправного вторгнення Росії в Україну. Наша повага і вдячність тим, хто воював у попередніх конфліктах, посилює нашу рішучу налаштованість підтримувати український народ у його боротьбі. Ми не забудемо внесок різних поколінь заради миру і свободи в Європі", - заявив Джонсон, якого цитує ТСН.

Популярні новини зараз

Історичний день: Зеленський розповів, що Україну чекає цього понеділка

Українці аплодують: український спортсмен на очах у всього світу "утер" Путіна

Зеленський вперше розповів про втрати. Льотчики знали, що вже не повернуться додому...

"Мамо, я не повернуся додому": у Криму почалося пекло з російськими військами. Фото

Показати ще

Нагадаємо, раніше Джонсон заявив, що російський диктатор Володимир Путін ніколи не зломить дух українського народу. Політик упевнений, що Україна переможе в цій війні і буде вільною державою.

Британський прем'єр також назвав президента Володимира Зеленського "благом для України і світу" і "катастрофою для Путіна". Джонсон високо оцінив рішення Зеленського залишитися в Києві і продовжити керувати країною, назвавши його "одним з найнеймовірніших лідерів сучасності".

Джонсон додав, що війна РФ проти України позбавлена будь-якої моральної двозначності, адже це "боротьба між демократією і тиранією, незалежністю та імперіалізмом, світлом і темрявою, добром і злом".

Читайте також:

Потужне відео: як ЗСУ "гримнули" російський вертоліт разом з десантом.

Бункер не допоможе, Путіна вже попередили, але не оголошують це, - російський правозахисник.

"Готується одягнути георгіївську стрічку": український спортсмен виявився зрадником. Фото.