Білогорівка, село поблизу Лисичанська, є "гарячою точкою" бойових дій упродовж останнього тижня. Російські вбивці "воюють" там з беззбройними мирними жителями. 7 травня 2022 року росіяни скинули авіабомбу на школу, в якій ховалося майже все село - усі, хто не встиг евакуюватися. З недавніх пір підвал школи був єдиним місцем порятунку, але росіяни забрали у людей і цей шанс.

За повідомленням голови Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая, 7 травня росіяни скинули на школу в Білогорівці Луганської області авіабомбу.

Внаслідок цього о 16:37 в Білогорівці внаслідок російського авіаудару виникли пожежі в будівлі школи на площі близько 300 кв. м та в будинку культури.

"В школі ховалося майже все село. Всі, хто не встиг евакуюватися, близько 90 людей. 30 осіб вже врятували з-під завалів. Рятувальна операція триває" – голова Луганської ОВА Гайдай.

Пожежу підрозділи ДСНС ліквідовували протягом майже чотирьох годин, о 20:12, після чого було проведене розбирання завалів та знайдені тіла двох загиблих.

Популярні новини зараз

Повернути Білгород в Харківську область: росіянам роздають цікаві листівки. Фото

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Повний крах Росії: Європа поставила крапку. Потужний удар по Путіну

Переломний момент у серпні: у розвідці зробили заяву по закінченню війни

Показати ще

З-під завалів були евакуйовані 30 осіб, семеро з яких поранені.

"Скоріш за все, усі 60 осіб, що залишалися під уламками будівель, загинули. Це справжні звірства "руського миру": цинічний обстріл школи із бомбосховищем, вбивство дітей у Привіллі. Росіянам неважливо, кого вбивати. Не може військового - вб’є беззахисну дитину", - зазначив Гайдай.

Читайте також: