Ніхто не стане заперечувати, що зараз у Кремлі назрів гострий конфлікт між Путіним та вищими чинами Міноборони РФ через провали на "українських фронтах". І правда, військова розвідка, Міноборони та ФСБ наразі шукають відповідальних за те, що війна проти України пішла не за початковим сценарієм Кремля, але при цьому ніхто вину не відчуває за собою. Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес озвучив свою думку, як незабаром все вирішиться.

Так, на думку Міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса, у російському генеральному штабі доволі скоро можуть розпочатися справжні чистки зразка 1937 року. Ще б пак, чистки військового командування для Кремля - відоме та відпрацьоване протягом десятиліть заняття. Про це повідомляє The Times.

Видання пише, що російські генерали вже звинувачують один одного у "катастрофі" і бояться чисток, якщо військова кампанія проти України зрештою обернеться в панічний відступ. Військові начальники Генерального штабу можуть стати "цапами-відбувайлами" після невдалого вторгнення Путіна.

Російські генерали бояться "чисток", які, напевно, збирається влаштувати російський президент Володимир Путін за провал війни в Україні, щоб "зробити з них цапів-відбувайлів".

Разом з тим, на думку військового, відповідальність за цю війну лежить виключно на главі Кремля. Проте в його оточенні не опинилося нікого, хто сказав би йому відмовитися від планів захоплення України.

Популярні новини зараз

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Сатанинська місячна доба: коли чекати в травні і в чому небезпека

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

Показати ще

"Путіну безглуздо звинувачувати Герасимова та інших генералів у тому, що вторгнення є переважно політичним та емоційним, яке суперечить будь-якій логіці. Це політичне рішення, яке він ухвалив, а не військове, і він має відповідати сам за це рішення", — зазначив Воллес.

Зазначимо, що начальник генерального штабу Росії Валерій Герасимов минулого тижня був на окупованих територіях України у районі Ізюма, де зосереджена максимальна кількість російських військ.

Його поведінку на командному пункті Бен Воллес окреслив наступним чином: "він прибув для того, щоб розібратися з цією трясовиною, в якій вони опинилися, але робив це кричачи на людей. А це, як правило, не дає позитивного результату".

Щодо можливості того, що саме Герасимов стане "крайнім", то міністр оборони Великої Британії зазначив, що такий сценарій не виключений, хоча насправді це буде виключно емоційне рішення Путіна.

Читайте також:

Почнеться посуха: що чекає Україну після перемоги над армією Путіна.

"Тупе переламування": Арестович попередив про два складні місяці. Готуватися.

Можна повертатися до Києва! Термінова Заява влади.