Українські захисники на підприємстві "Азовсталь" у Маріуполі багато днів тримають кругову оборону від переважаючих сил ворога. Серед героїв є і дівчата. Одна з них — Пташка, підкорила серця українців своїм співом у підземних укриттях на заводі.

Як стало відомо журналістам, дівчину звуть Катерина і вона родом з Тернопільської області. Виявилося спів - її покликання.

Після школи дівчина навчалася в Тернопільському професійному коледжі ім. Саломеї Крушельницької на Співочому відділенні. Ось так через роки її талант заграв новими фарбами в оплоті українських сил у Маріуполі.

Її знайомі розповідають про неї як про активну і чуйну. Катерина пише музику і вірші ще з дитинства, а вже в дорослому віці грала в Тернопільському народному драматичному театрі-студії "Сузір'я".

Але на співі її інтереси не закінчувалися-після закінчення навчання Пташка перебралася до Києва і влаштувалася в мотошколу The Riders, всерйоз захопившись мотоциклами. Навіть вирішила сама сісти на залізного коня.

Популярні новини зараз

Путіна задавлять: в "ЛНР" почалися бунти, дружини мобілізованих вийшли на протести

Під Києвом спіймали російського снайпера: довго ховався в погребі і вийшов за їжею. Відео

Повернути Білгород в Харківську область: росіянам роздають цікаві листівки. Фото

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

Водночас у столиці дівчина активно проявляє себе-бере участь у мітингах, працює у правозахисній організації, хоча її подруга згадує, що дівчина ще в школі захоплювалася українською історією і мала чітку громадянську позицію.

Стати на захист Батьківщини дівчина вирішила ще навесні 2021 року, вона закінчила медичні курси. Батькам по початку не говорила, що на передовій, щоб не хвилювалися. Її викладач каже, що вона" Пташка зі сталі", сильна духом і безстрашна.

Її друзі не знали, що Катерина на "Азовсталі", поки не побачили ролик з її співом.

Читайте також:

Почнеться посуха: що чекає Україну після перемоги над армією Путіна.

"Тупе переламування": Арестович попередив про два складні місяці. Готуватися.

Можна повертатися до Києва! Термінова Заява влади.