Російські окупаційні війська вирішили підставити свого бункерного шефа Путіна, зірвавши його плани щодо оголошення найбільшої перемоги над Україною.

Замість того, щоб повертатися додому з України без рук або ніг, російські солдати і офіцери прийняли інше рішення: бігти додому разом з руками і ногами, поки цілі.

Як повідомляє український офіцер Анатолій Штефан, на полях бою російські військові проявляють все більше слабкості, вони не бажають воювати і гинути на безглуздій війні Росії проти України.

За його словами, російська прокуратура почала термінове розслідування за фактом дезертирства 295 солдатів російської армії з поля бою в Україні.

"295 військовослужбовців відмовилися виконувати наказ командира, самовільно покинули поле бою, в результаті чого була зірвана тактична операція", - повідомляє офіцер.

Популярні новини зараз

Повернути Білгород в Харківську область: росіянам роздають цікаві листівки. Фото

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Маразм міцнішає: в Росії провели конкурс з прикрашання могил. Фото

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Показати ще

Нагадаємо, раніше Генштаб ЗСУ повідомляв про те, що російські солдати і офіцери малими групами починають саботувати накази свого керівництва щодо наступу в Україну.

"За результатами бойових дій, більшість підрозділів Збройних сил РФ, що мали безпосередній вогневий контакт з підрозділами Збройних Сил України, деморалізовано, морально-психологічний стан особового складу продовжує знижуватися, фіксуються випадки здачі в полон окремими групами.

Протягом останніх трьох діб спостерігається рух малих груп дезертирів противника в напрямку державного кордону", - повідомив Генштаб ЗСУ.

Читайте також:

Почнеться посуха: що чекає Україну після перемоги над армією Путіна.

"Тупе переламування": Арестович попередив про два складні місяці. Готуватися.

Можна повертатися до Києва! Термінова Заява влади.