Вже всі українці звикли, що виступи Арестовича сприймаються як "заспокійливе". А ось за підсумками 72-го дня російського вторгнення, раднику глави офісу президента довелося сказати не дуже приємні для українців речі.

Так, у п'ятницю, 6 травня, в інтерв'ю програмі Фейгін Live Олексій Арестович заявив, що війна Росії з Україною входить у фазу, коли нічого сенсаційного відбуватися не буде, але бойові дії не припиняться. За його словами, війна в Україні переходить у рутинну фазу, яка триватиме не менше двох місяців.

"Війна входить в рутинну фазу. Пару місяців мінімум буде час дрібних сенсацій або взагалі нічого не відбувається. Треба звикати, що це дуже важка фаза, коли йде перемелювання один одного", - сказав він.

За словами Арестовича, на нинішньому етапі війни Росії проти України головну роль у закінченні бойових дій відіграє те, як швидко і яку саме зброю нададуть Україні для захисту інші держави.

Також експерт зазначив, що зараз найбільш успішна ситуація на фронті складається в Харківській області.

Популярні новини зараз

Путін готує новий удар: під загрозою хліб і рослинне масло

Переломний момент у серпні: у розвідці зробили заяву по закінченню війни

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

У Кремлі почався переворот, Путіна готують до похорону. Розвідка отримала дані

Показати ще

"Наші війська просуваються на північ від Харкова, звільняючи населені пункти. До цього вони рухалися на схід від Харкова", - пояснив Арестович.

Водночас на Луганщині обстановка ускладнюється, розповів він.

"У районі Сєвєродонецька, Рубіжного та Попасної ситуація ускладнилася. Сєвєродонецьк знаходиться під безпосередньою загрозою, Рубіжне під посиленою загрозою, Попасну зрівняли з землею, і питання, кому вона належить, вже чисто теоретичне" , - уточнив радник.

Також Арестович прогнозував, коли закінчиться війна. За його словами, війна Росії і України може тривати найближчі два десятки років. При цьому раніше радник глави ВП Олексій Арестович заявляв, що контрнаступ українських військ можливо не раніше середини червня - тільки після накопичення величезної кількості озброєння від західних партнерів.

Читайте також:

Це знак з небес: в російському Красноярську почався дощ-провісник біди "вдови сльози".

"Навіщо я вижив?": залишившись без мами, підліток сам виховує чотирьох братів і сестер.

Якщо вбити в Google "олігофренія", він покаже друга Путіна. Спробуйте самі.