Стало відомо, що флісова кофта кольору Хакі, що стала знаменитою на весь світ, президента України Володимира Зеленського, в якій він з'являється на зустрічах з лідерами західного світу, продана на аукціоні Christie's у Великобританії за 90 тисяч фунтів стерлінгів (більш ніж 3 млн гривень).

Про це написала Українська правда.

Перед початком торгів прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон закликав витрачати по-крупному, оскільки ця річ повинна коштувати набагато більше, ніж Стартова ціна в 50 000 фунтів стерлінгів.

Також Джонсон назвав Зеленського "одним з найдивовижніших лідерів сучасності".

"Те, що пан Зеленський став президентом України є катастрофою для президента Росії Володимира Путіна, але благом для України і світу", — заявив прем'єр Британії.

Популярні новини зараз

Українці аплодують: український спортсмен на очах у всього світу "утер" Путіна

Україна нарешті закриє небо: Жданов розповів про винищувачі, ПРО і ППО

"Мамо, я не повернуся додому": у Криму почалося пекло з російськими військами. Фото

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

Під час аукціону Зеленський виступив з промовою по відеозв'язку і похваливши Великобританію і "хороброго Бориса", який раніше відвідав його в Києві.

Крім кофти президента, на аукціоні були представлені й інші предмети, пов'язані з Україною. Так, на аукціоні можна було придбати глечик-півника, подарований Джонсону під час його прогулянки з Володимиром Зеленським в українській столиці.

Нагадаємо, що кофта, за яку боролися на аукціоні покупці коштує всього 383 грн. Її цінність лише в тому, що саме в ній був Зеленський під час зустрічі з Борисом Джонсоном у Києві.

Весь гардероб Зеленського в день знаменної зустрічі був досить простий. Так, на Зеленському була оливкова кофта на блискавці з флісом, ціна якої становить 383 гривень, футболка-хакі за 200 гривень, кросівки Saucony jazz camo, вартістю 1959 гривень і тактичні штани Rip Stop Dark за 1010 гривень.

Читайте також:

Це знак з небес: в російському Красноярську почався дощ-провісник біди "вдови сльози".

"Навіщо я вижив?": залишившись без мами, підліток сам виховує чотирьох братів і сестер.

Якщо вбити в Google "олігофренія", він покаже друга Путіна. Спробуйте самі.