Вранці 7 травня Красноярськ і Красноярський край накрила пилова буря. Ще б пак, в ГУ МНС по Красноярському краю розповіли, що пилові маси піднялися в повітря через сильний вітер (місцями до 25 м/c). Таким чином у місті різко потемніло, стало важко дихати на вулиці, а дощ став чорним.

І правда, через пилову бурю в Красноярську пішов чорний дощ.

Мер Красноярська Сергій Єрьомін у своєму телеграм-каналі написав, що не пригадає такої страшної пилової бурі в місті раніше.

"На думку фахівців, сильний вітер, відкритий грунт і ще не засіяні сільгоспполя в сусідніх районах зробили свою справу. У таку погоду, будь ласка, ні в якому разі не розводьте багаття! Швидкість вітру-більше 20 метрів в секунду", - написав він у зверненні до городян.

І хоч режим "чорного неба" в місті не оголошувався, проте саме так виглядає небо в районах Красноярська Піщанці, Березівці, Ленінському, Жовтневому.

А тим часом жителі Красноярська почали скаржитися в соцмережах на зіпсований брудними опадами одяг.

"Дощ чорний з брудом, я весь в грязі", — написав, наприклад, житель Красноярського краю ігор.

Влада вже звернулася до місцевих жителів не залишати свої будинки без особливої необхідності, так як концентрація пилу і піску в повітрі дійсно максимальна і вільно дихати на вулиці практично неможливо.

Так, керівник крайового управління Росспоживнагляду Дмитро Горяєв у своєму Telegram-каналі закликав жителів регіону по можливості залишатися вдома, в приміщеннях не відкривати вікна. Управління організувало моніторинг забруднюючих речовин в атмосферному повітрі.

Тим часом жителі діляться в соцмережах фото і відео пилової бурі. Негода супроводжується дощем, який через велику кількість піску виглядає чорним.

Читайте також:

Путін зганьбився: ветеранам зробили концерт серед фекалій і нечистот. Відео.

"Це знакова дата": астролог розповіла, коли Україна оголосить перемогу.

Українці зможуть отримати дві тисячі від ООН. Як подати заявку. Інструкція.