Всього три дні тому глава Московського патріархату Кирило виправдовував звірства солдатів російської армії в Бучі, Гостомелі та на Харківщині. А ще на Радоницю в Архангельському соборі Московського кремля він прямо заявив, що"велика і могутня Росія ніколи ні на кого не нападала". Ось тільки після того, як стало відомо, що Європейський Союз планує ввести санкції проти глави Російської православної церкви Кирила, його риторика кардинально змінилася.

Так, сьогодні, 6 травня 2022 року в Храмі Христа Спасителя глава Московського патріархату Кирило закликав весь російський народ молитися, щоб не почалася глобальна війна.

За його словами, церква просить молитися про те, щоб "священні рубежі" Росії залишалися неприступними. Громадян просить бути терплячими для того, щоб їм вистачало "мудрості, сили і честі при необхідності захищати священні рубежі Вітчизни".

Він також назвав нинішній період історії важким, небезпечним і доленосним для Росії. При цьому він вважає, що ООН не впоралася зі своїм завданням, "щоб запобігти можливим війнам".

Нагадаємо, що раніше Кирило заявляв, що Росія ніколи ні на кого не нападала. Через таку явну брехню навіть Папа Франциск скасував зустріч з главою Московського патріархату.

Популярні новини зараз

Повернути Білгород в Харківську область: росіянам роздають цікаві листівки. Фото

Маразм міцнішає: в Росії провели конкурс з прикрашання могил. Фото

У Кремлі почався переворот, Путіна готують до похорону. Розвідка отримала дані

Путін готовий здатися: британська розвідка отримала Історичні дані

Показати ще

Читайте також:

Знову даватимуть 6500 гривень. У Дії вже почався прийом заявок. Інструкція.

У вас відбирають удачу: не давайте нікому сіль в борг. Навіть якщо просять рідні.

Злетів з котушок: Лавров назвав ядерний удар по Україні"правдою-маткою". Дід поїхав?