До 24 лютого він допомагав незрячому хлопцеві стати успішним спортсменом, а також вчив людей бачити прекрасне в застиглому моменті фото. Ось тільки, коли на українські землі прийшла біда, чемпіон України з легкої атлетики і талановитий фотограф Олександр СЕРБІНОВ взяв до рук зброю.

Стало відомо, що у бою з російськими окупантами в Харківській області загинув багаторазовий переможець і призер чемпіонатів України з бігу на 400 метрів і 800 метрів Олександр СЕРБІНОВ.

Про смерть спортсмена передавати Федерація легкої атлетики Вінницької області.

Крім того, скорботне повідомлення розмістило Міністерство молоді та спорту України.

"Олександр проявив особисту мужність і вірність військовій присязі у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України. Герої не вмирають! Висловлюємо щирі співчуття батькам, рідним і друзям воїна", — сказано в офіційному повідомленні.

Популярні новини зараз

Путіна задавлять: в "ЛНР" почалися бунти, дружини мобілізованих вийшли на протести

Увійде в історію: Mcdonald's назавжди йде з Росії

На АЗС знову дозволили підняти вартість бензину і дизеля. Якими будуть ціни

ЗСУ підійшли в щільну до кордонів, вигнавши війська Путіна. Відео

Показати ще

Підтвердила смерть спортсмена і Олена Бех, яка була тренером Сербінова. Жінка зазначила, що Олександр завжди був справжньою людиною.

"Олександр сам з Коростеня. Ми там працювали з моїм чоловіком, тренували легкоатлетів. А коли ми поверталися до Вінниці, то велика група хлопців і дівчат переїхала разом з нами. Багато там і залишилися. І кожен знайшов свою дорогу в житті. Олександр закінчив Вінницький педагогічний університет. Займався легкою атлетикою", - розповіла тренер.

СЕРБІНОВ був кандидатом у майстри спорту України, багаторазовим переможцем і призером чемпіонатів країни з бігу на 400 і 800 метрів. Перемагав у складі естафети Вінницької області.

"Після цього Саша став сопартнером незрячого спортсмена-бігуна Валерія Гаврилюка, виїжджав з ним на змагання, приділяв багато уваги. Вони показували хороші результати, були восьмими на чемпіонаті світу з бігу на 100 метрів", – згадала Олена Володимирівна.

Наставниця з теплотою зазначила, що Олександр був дуже доброю і відповідальною людиною.

"Коли ти сам тренуєшся, то це одне. А Саша дуже багато зробив для спортсмена, який з дитинства був незрячим і жодного разу в житті не бачив сонця. Він з ним багато працював, і це виявилося дуже хороше партнерство. Немов біжить одна людина, а не два", – зауважила Бех.

А коли в лютому російські окупанти вирішили захопити всю Україну, то СЕРБІНОВ відправився воювати. І героїчно загинув у бою в Харківській області.

"Хлопці, які з ним тренувалися і до останнього підтримували зв'язок, сказали, що Саша отримав осколкове поранення і не вижив. А коли вже йдуть Твої учні, то це дуже боляче", – зізнається Олена Володимирівна.

Читайте також:

Знову даватимуть 6500 гривень. У Дії вже почався прийом заявок. Інструкція.

У вас відбирають удачу: не давайте нікому сіль в борг. Навіть якщо просять рідні.

Медведчук не знав: Оксана Марченко "знюхалася" з російським маніяком. Ось звідки гроші.