Всі знають про жахи, які влаштовують російські окупаційні війська для тих людей, які знаходяться в укриттях "Азовсталі".

Військовий медик, який раніше працював у швидкій допомозі, не витримав і розповів, що відбувається в самому пеклі "Азовсталі".

"Не пам'ятаю, який сьогодні день війни. Люди вмирають від куль, від голоду. Вони вмирають від голоду, в агонії, від нестачі медикаментів. У нас немає часу і я не знаю, чи є у нас "завтра". Я -к римський татарин, мусульманин. Здобув медичну освіту. Надаю медичну допомогу пораненим на Азовсталі. До війни я ніколи не бачив смерті, завжди допомагав людям... але мені боляче спостерігати, як зараз тут вмирають люди. Нас постійно обстрілюють з повітря, моря і землі. Благаю вас, зробіть процедуру виведення всіх людей з території Азовсталі, зупиніть цей кошмар ... ми ні на кого не нападали...", - заявив військовий медик.

Нагадаємо, російські війська за наказом Путіна вже третю добу продовжують жахливі обстріли "Азовсталі", де знаходяться українські захисники і цивільні.

Популярні новини зараз

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву

Прожарить до +32: в Україну йде дика спека

Маразм міцнішає: в Росії провели конкурс з прикрашання могил. Фото

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

Тим часом, радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що 4 травня ЗСУ відтіснили окупантів з території заводу "Азовсталь".

"Ми можемо сказати, що вчора зайшли російські війська на територію "Азовсталі". Вони були вибиті нашими захисниками. Що відбувається зараз - узагальнюємо інформацію, тому що її багато, і вона суперечлива. Багато емоцій навколо, а ми не можемо собі дозволити давати неперевірену інформацію", - підкреслив Арестович.

Читайте також:

"Вибачте ідіота": Путіну довелося вибачатися за Лаврова. Крах Кремля.

Просить, щоб мама воскресла: 8-річний українець з Маріуполя назвав головну мрію.

Лідер легендарної української рок-групи пішов від дружини. Давно жив з іншого.