Українські біженці, які перебралися до Литви після путінського вторгнення, заробляють в середньому 900 євро на місяць, але часто ця сума доходить і до двох тисяч євро.

Як передає УП, про це йдеться в повідомленні Міністерства соціального захисту та праці Литви.

Зазначається, що після вторгнення Росії понад 50 тисяч українців переїхали до Литви. З них 28 тисяч – це люди працездатного віку. Понад 7,6 тисяч наших співгромадян вже знайшли роботу і отримують непогані зарплати.

"Працюючі українці вже заплатили нашій країні понад 3 млн.євро податків. Я дякую роботодавцям, які працевлаштовують українців, які приїхали в нашу країну, і запрошую вас продовжити реєстрацію вільних робочих місць в службі зайнятості", - сказала міністр Моніка Навіцкене.

Переважна більшість українців зайняті на роботах, що вимагають середньої кваліфікації, кожен десятий - на висококваліфікованій роботі. Заробітна плата коливається від мінімальної (600 євро) до 2 тис. євро. В середньому працюючий в Литві українець заробляє близько 900 євро.

Популярні новини зараз

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Повернути Білгород в Харківську область: росіянам роздають цікаві листівки. Фото

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

Немає слів: мати в один день втратила відразу двох синів. Вони захищали Україну

Показати ще

При цьому на обліку в службі зайнятості Литви в даний час перебувають понад 8,7 тис.громадян України, які шукають роботу.

Читайте також:

Реанімований Шойгу ошелешив заявою про Україну. Це просто дикість.

Їх кілька десятків: армія РФ підтягнула до кордонів України бойові вертольоти.

Три міста в небезпеці: астролог розповів, де можуть бути обстріли. І це не центр.