Ось уже сімдесята доба українська нація і ЗСУ героїчно протистоять російському військовому вторгненню. Армія Путіна весь цей час залякує західні області України за допомогою авіаударів, намагалася захопити Київ і Азовсталь в Маріуполі, проте їй довелося перегрупуватися через величезні людські втрати. І тепер російські окупанти проводять наступальні дії виключно в Східній операційній зоні. Розвідка знайшла цьому просте пояснення.

Всі військові експерти зараз бачать, що командування російських військ намагається наростити темпи наступу на сході України з метою виходу на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей, а також розвивати наступ на запорізькому і Криворізькому напрямках.

Як виявилося, Путін дав чіткі вказівки до 9 травня захопити Сєвєродонецьк і Краматорськ. Тому найближчими днями російські війська зосередяться саме в цьому напрямку.

Про це сказано в повідомленні британської розвідки в Twitter.

"Росія розгорнула 22-батальйонні тактичні групи під Ізюмом, намагаючись просунутися вздовж північного напрямку Донбасу. Незважаючи на те, що РФ намагається прорвати українську оборону і нарощувати імпульс, швидше за все, вона має намір вийти за межі Ізюму, щоб захопити міста Краматорськ і Сєвєродонецьк", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

Історичний день: Зеленський розповів, що Україну чекає цього понеділка

У Білорусі щось почнеться: спецназ у повній готовності. Лукашенко в паніці

Кінець Путіну: США відправлять в Україну "зброю судного дня". Ось і почалося

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

Показати ще

У розвідці Британії вважають, що захоплення цих місць консолідує російський військовий контроль над північно-східним Донбасом і стане плацдармом для їх зусилля з відсікання українських сил в регіоні.

Читайте також:

Кремлівські ЗМІ пишуть, що ЗСУ володіють чорною магією. Це пояснює перемоги.

Курортного сезону в Одесі не буде. Можна підірватися на пляжі.

Путін цього не очікував: до його кордонів стягнули війська США і загін винищувачів F-35.