На жаль, так було завжди і практично в кожному суспільстві, що є люди, які прагнуть нажитися на чужому горі. Найчастіше мова йде про продаж гуманітарної допомоги.

І правда, не так давно в Україні розгорівся скандал через польські консерви на полицях АТБ. Так, мережу супермаркетів звинуватили в мародерстві під час війни, так як покупці помітили, що на полицях з'явилися консерви без українського маркування, а значить магазин продає продукти з гуманітарки, адже точно такі ж консерви привозять з Польщі гуманітарними вантажами.

Корпорація АТБ такі звинувачення геть відкидає.

Як виявилося, прес-служба мережі ще наприкінці березня зробила заяву про те, що "АТБ" запустила власні прямі імпортні поставки продуктів харчування і товарів першої необхідності в магазини торгової мережі.

Таке рішення керівництвом було прийнято через брак пропозицій від українських виробників на внутрішньому ринку, обумовлене військовими діями. Крім того, багато постачальників мережі зараз знаходяться на окупованих територіях.

"Власний імпорт компанії не має ніякого відношення до гуманітарних поставок відповідних організацій та волонтерського руху", — сказано в заяві АТБ.

Популярні новини зараз

Під Києвом спіймали російського снайпера: довго ховався в погребі і вийшов за їжею. Відео

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Путін готовий здатися: британська розвідка отримала Історичні дані

Не привертайте біду: коли можна стригтися в травні

Показати ще

На сьогоднішній день прямі імпортні поставки надходять в магазини АТБ, перш за все, в Київському, Одеському, Миколаївському, Харківському регіонах. Це продукти з Польщі, країн Балтії та Туреччини.

У списку продуктів і товарів власного імпорту АТБ: м'ясні та рибні консерви, макаронні вироби, сухі концентрати супів і каш, кондитерські вироби, чаї і т. д.

Компанія планує надалі збільшувати список імпортованих товарів і регіони поставки.

Як пояснили в корпорації АТБ, імпорт товарів без зазначення на кожній одиниці продукції відповідного маркування українською мовою дозволений постановою Кабміну № 234 від 9 березня 2022 року.

Згідно з постановою, при необхідності інформація про харчовий продукт надається кожному споживачеві на його вимогу.

Читайте також:

Кремлівські ЗМІ пишуть, що ЗСУ володіють чорною магією. Це пояснює перемоги.

Курортного сезону в Одесі не буде. Можна підірватися на пляжі.

Путін цього не очікував: до його кордонів стягнули війська США і загін винищувачів F-35.