Прекрасна квітка-Троянда-відомий з давніх часів: ще до початку нашої ери його культивували в Персії, Стародавньому Римі, Греції та Італії. Тоді, правда, Краса квітки була лише вторинна, і вирощували його не для естетичної насолоди, а заради лікувальних і благородних косметичних властивостей.

І сьогодні більшість садівників не мислять свого життя без аристократок квіткового світу. Всі хочуть вирощувати красиві і здорові троянди, але не всі знають, як цього домогтися.

Ще б пак, наскільки прекрасний кущ троянди, настільки він і примхливий, чутливий до багатьох факторів і особливо до поливу.

Всім садівникам потрібно знати, що троянда — вологолюбна рослина. При нестачі води листя обсипається, зменшується ріст пагонів, скорочується цвітіння і самі квітки дрібнішають і втрачають привабливість. При цьому хоч троянда і любить вологу, але треба пам'ятати, що і надлишок води згубний для рослини.

Квітникарка з Дніпра Надія Доля, трояндова колекція якої налічує понад 350 сортів, дала декілька порад щодо поливу. Про це написали Факти.

Популярні новини зараз

Аварія на російському підводному човні: стали відомі перші подробиці

Історичний день: Зеленський розповів, що Україну чекає цього понеділка

У Білорусі щось почнеться: спецназ у повній готовності. Лукашенко в паніці

Намагалися заховати в загальній могилі: під Харковом випадково знайшли Герасимова. Був першим після Шойгу

Показати ще

Отже, за її словами полив троянди має бути регулярним, але в міру.

При підсиханні верхнього шару ґрунту троянду треба поливати, ґрунт — періодично зрихлювати, подавати тим самим повітря до кореневої системи, щоб не було її ущільнення та запрівання.

При цьому важливо поливати троянду тільки під корінь. Як зазначила фахівець, зверху вологу розсіювати не треба, адже можуть виникнути грибкові захворювання, такі як мучниста роса.

Що стосується добрива, то Надія Доля порадила сипець (перегній), найкраще використовувати кінський, проте всі інші теж підійдуть. Також не варто забувати про внесення азоту, фосфору, калію — вони важливі для розвитку троянди.

Читайте також:

Три міста в небезпеці: астролог розповів, де можуть бути обстріли. І це не центр.

Літак "судного дня" Путіна раптово підняли в небо. Відео.

Падіння Кримського мосту: запустили сайт зі зворотним відліком. Залишилося мало.