Зійшов з розуму, смертельно хворий, який втратив контроль за управлінням держави - саме так сьогодні весь світ сприймає Президента Росії Володимира Путіна. При цьому оточення кремлівського диктатора говорить про те, що жити в Росії за честь, а "спеціальна операція" в Україні не тільки йде за планом, але навіть російська армія стала порятунком для сотень тисяч людей. І ніхто не згадує про те, що мирні українці щодня гинуть в результаті ракетних бомбардувань, а в Росію прибуло вже більше 24 Тичин трун.

Так, Міністр оборони Росії Сергій Шойгу в середу на селекторній нараді заявив, що нібито окупаційні війська разом з так званими підрозділами "Л/ДНР" розширюють контроль над цими квазіобразованіямі.

"В даний час підрозділи російської армії спільно з народною міліцією Луганської Народної Республіки і Донецької Народної Республіки розширюють контроль над територіями ЛНР і ДНР", — сказав Шойгу, знову збрехавши про те, нібито окупанти роблять все можливе, щоб захистити цивільне населення.

Зокрема, він заявив, що кожен день на цих територіях відкриваються гуманітарні коридори і діє режим тиші. Це, звичайно, брехня. На прикладі Маріуполя можна зрозуміти, що насправді означають домовленості з окупаційними військами – цей самий режим тиші, про який заявив Шойгу, вони зривають, перериваючи евакуацію цивільних.

Також Шойгу зазначив, що російські військові контролюють Маріуполь, однак це теж брехня. На території заводу" Азовсталь " є українські захисники, тому про повний контроль над містом мови бути не може.

Крім того, Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив на селекторній нараді, що транспортні засоби НАТО, що прибувають на Україну зі зброєю для українських військ, будуть знищуватися. Міністр зазначив, що Росія не дозволить США "безкарно накачувати Україну зброєю".

Популярні новини зараз

Краснодарський край стане частиною України: Потап потужно попередив росіян

На АЗС знову дозволили підняти вартість бензину і дизеля. Якими будуть ціни

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Показати ще

"Будь-який транспорт Північноатлантичного альянсу, який прибув на територію країни з озброєнням або матеріальними засобами для потреб українських Збройних сил, розглядається нами як законна мета для поразки", — сказав Шойгу.

Читайте також:

Кремлівські ЗМІ пишуть, що ЗСУ володіють чорною магією. Це пояснює перемоги.

Курортного сезону в Одесі не буде. Можна підірватися на пляжі.

Путін цього не очікував: до його кордонів стягнули війська США і загін винищувачів F-35.