Начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач розповів, як проходитиме черговий етап мобілізації і кого можуть закликати для відбиття російських атак.

За словами Горбача, на сьогоднішній день ніяких хвиль мобілізації не передбачено - мобілізація одна, це постійний процес. Якщо виникне необхідність відновити призов, то закликати будуть не тільки офіцерів.

"Хвиль мобілізації не було, вона у нас одна. В один період ми більше мобілізовували, в другій менше, зараз ще менше мобілізуємо. І наступної хвилі поки не передбачається. Якщо навіть припустити, що вона буде, то будуть мобілізувати не тільки офіцерів. Все залежить від обстановки, яка на бойових порядках, і від потреби у військовослужбовців.

Можливо, це будуть офіцери, можливо, це будуть сержанти, можливо, солдати... Також ми зараз закликаємо тих, хто має досвід проходження військової служби або досвід проходження навчальних зборів під час воєнного стану", - зазначив Горбач, якого цитує Апостроф.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що на швидке закінчення війни в Україні розраховувати не доводиться. За його словами, все залежатиме від наших військ і від допомоги зарубіжних партнерів.

Популярні новини зараз

Повернути Білгород в Харківську область: росіянам роздають цікаві листівки. Фото

Сатанинська місячна доба: коли чекати в травні і в чому небезпека

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

А ось прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон вважає, що війна в Україні може тривати до кінця 2023 року.

Читайте також:

Росія планує розширити Крим: які області України туди впихнуть.

Ось і почалося: Естонія переглянула свої кордони з Росією.

На 9 травня Путіну доведеться вітати росіян з дефолтом. Це повний крах.