Через загрозу російській агресії та путінських військ, які вже вторглися на територію України, в НАТО прийняли рішення відправити до Румунії Американський батальйон Stryker (американський дослідний переносний протитанковий комплекс) і загін винищувачів-бомбардувальників F-15, які є малопомітними для систем ППО.

Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив президент Румунії Клаус Йоханніс.

"Ескалація напруженості і масоване нарощування військової присутності РФ поблизу України і в Чорноморському регіоні негативно позначається на міжнародній безпеці і стабільності, зокрема, на європейській і Чорноморській регіональній безпеці. Ситуація з безпекою в сусідніх з нашою країною державах вимагає вжиття заходів щодо розвитку здатності реагувати на нові виклики середовища безпеки, що дозволить нам зміцнити стійкість Румунії", - заявив президент Румунії.

Раніше повідомлялося, що на цьому тижні Міноборони Фінляндії почало раптове перекидання важкого озброєння в бік російського кордону.

У напрямку фінсько-російського кордону були відправлені вже два залізничні склади, які повністю були завантажені військовою технікою.

Популярні новини зараз

Історичний день: Зеленський розповів, що Україну чекає цього понеділка

Намагалися заховати в загальній могилі: під Харковом випадково знайшли Герасимова. Був першим після Шойгу

Українці аплодують: український спортсмен на очах у всього світу "утер" Путіна

Вийшли два кораблі: Росія готується завдати ударів з Чорного моря. Попередження

Показати ще

Також повідомлялося, про те, що з 1 травня до 27 травня 18 000 солдатів з більш ніж 20 країн беруть участь у навчаннях Defender Europe 2022 і Swift Response 2022, які проходять в Польщі та восьми інших країнах.

Читайте також:

Ось і почалося: Естонія переглянула свої кордони з Росією.

Росіяни повісили на українську вежу свій прапор. ЗСУ просто "бабхнули" цю вежу. Відео.

Готуйтеся до перемоги: Борис Джонсон обрадував кожного українця.