Колишній заступник голови російського Центробанку, колишній заступник міністра фінансів РФ Сергій Алексашенко вважає, що російський президент Путин на даний момент не стоїть перед вибором: застосовувати ядерну зброю або не застосовувати.

Алексашенко переконаний, що перед Путіним інша дилема: який вид ядерного озброєння використовувати для удару – тактичне або стратегічне.

Про це Алексашенко розповів в інтерв'ю "Обозреватель", назвавши Путіна "цинічною сволотою".

"В голові у Путіна вибір не між використовувати ядерну зброю або не використовувати, а яке саме - тактичне або стратегічне. Грубо кажучи, показати Україні "знай своє місце!" або дати зрозуміти Байдену "не здумай сунутися, а то отримаєш!" - думаю, що можливо. Будучи цинічною сволотою, можна кудись скинути, де людей немає, щоб показати безумство. Тобто я божевільний, тому тримайтеся від мене подалі! Знайте, що я на це готовий. Те, про що ви говорили, – інструмент страху", - зазначає він.

Водночас, за словами Алексашенка, Путіну не потрібна Третя світова війна, оскільки він дуже любить своє життя.

Популярні новини зараз

Історичний день: Зеленський розповів, що Україну чекає цього понеділка

Велика небезпека: на Львів і область насувається найпотужніший ураган. Краще сховатися

Вийшли два кораблі: Росія готується завдати ударів з Чорного моря. Попередження

Україна нарешті закриє небо: Жданов розповів про винищувачі, ПРО і ППО

Показати ще

Громадський діяч також переконаний, що без прямих переговорів між Москвою і Білим домом ніякого мирного документа, який ознаменував би закінчення війни, не вийде.

"Мені здається, що потрібно постійно пам'ятати, що і сам Путін, і Лавров, і Медведєв, і Патрушев – всі повторюють, що ми воюємо з Америкою. Тому я боюся, що без прямих переговорів Путіна-Байдена, Москви і Вашінтона, Кремля і Білого дому дипломатичний документ, який підводить риску під війною, не вийде. Це не випадкові фрази - потрібно розуміти, що у людей в голові така конструкція. Ми не з Україною воюємо, Україна - це поле битви, а воюємо ми з Америкою, тому і переговори потрібно вести з нею", - резюмував Алексашенко.

Читайте також:

Щоб не їсти нутрій і собак, російські військові просять допомоги в українців.

Вже і бойовик Путіна визнав: керівництво Росії - це "розсадник фекалій".

Добре покурили: у військ Путіна горить величезна нафтобаза. Відео.