Останнім часом все частіше складається враження, що терорист Стрєлков-Гіркін працює не тільки на ФСБ, але і на СБУ.

Екс-лідер бойовиків Ігор Гіркін, відомий також як Стрєлков, визнав, що Росія за 8 років перетворила Донбас з квітучого регіону в заповідник лайна, а на керівних посадах в ОРДЛО "сидить лайно".

Відповідну заяву він зробив під час виступ.

"8 років на Донбасі, замість того, щоб будувати вітрину російського світу, Путін будував якийсь заповідник лайна, поставивши на чолі, патентоване жульє. Це реклама така була або що?"- обурений терорист.

Також він зазначив, що" патентовані шахраї " на Донбасі створили такі умови, що люди живуть гірше, ніж в Росії і ще гірше, ніж жили за часів відділення від України.

Популярні новини зараз

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву

Під Києвом спіймали російського снайпера: довго ховався в погребі і вийшов за їжею. Відео

Повернути Білгород в Харківську область: росіянам роздають цікаві листівки. Фото

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Показати ще

"Доходи реально впали. Пенсійний вік продовжили. Влада показала, що весь цей російський світ для них це ніщо. Жодне лайно, яке потрібно було терміново міняти в 2014 році, досі на своїх місцях і блискуче керують нами", - заявив він.

До слова, Гіркін (Стрєлков) відомий тим, що був одним з ватажків бойовиків (так званий "міністр оборони ДНР"), які в 2014 році захоплювали Донбас. Також він проходить підозрюваним у справі про збиття малазійського Боїнга, який слідував за рейсом MH17.

Відзначимо, що не так давно Ігор Гиркин заявив, що Росія упустила "Золотий місяць" і тепер навряд чи зможе перемогти ЗСУ на Донецькому напрямку, так як українське командування діє на порядок адекватніше.

Читайте також:

Не стало легендарного захисника України. Син розповів, як це сталося.

Ось це поворот: Папа Римський поїде в Москву до Путіна, а в Київ не збирається.

Хотіли заборонити Україну: під Москвою згоріло найбільше видавництво Росії.