Нещодавно Путин і Лукашенко по телефону обговорили ситуацію на Донбасі. І ось після цієї бесіди в Білорусі раптово почалася перевірка готовності сил реагування.

Як повідомляє Українська правда з посиланням на білоруської Міноборони, один ракетний дивізіон зі складу 465-ї ракетної бригади білоруських військ вже почав переміщення в район призначення.

"З метою перевірки готовності до виконання завдань за призначенням один ракетний дивізіон зі складу 465-ї ракетної бригади Збройних сил Республіки Білорусь здійснює переміщення з пункту постійної дислокації в район призначення", - наголошується в повідомленні.

Білоруське військове керівництво зазначає, що перевірка готовності сил реагування не несе загрози ні Європі, ні для сусідніх країн.

"Мета перевірки - оцінка готовності та здатності особового складу до оперативного реагування на можливе виникнення кризових ситуацій. Військові частини та підрозділи діятимуть на незнайомих ділянках місцевості в умовах швидко мінливої обстановки". При цьому склад залучених до перевірки сил буде поетапно нарощуватися", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз

Під Києвом спіймали російського снайпера: довго ховався в погребі і вийшов за їжею. Відео

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Розглядають капітуляцію: генерал розкрив плани Кремля

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Показати ще

Раніше повідомлялося, що Путін може офіційно оголосити війну Україні 9 травня, що дозволить йому повністю мобілізувати резервні сили для спроби захоплення східних і південних регіонів країни.

За інформацією ЗМІ, це дасть можливість Путіну оголосити повномасштабну мобілізацію і звернутися за військовою підтримкою до країн-партнерів Росії. Наприклад, до Білорусі.

Читайте також:

Траурний день: не стало першого керівника Білорусі.

Ось і почалося: Естонія переглянула свої кордони з Росією.

Росіяни повісили на українську вежу свій прапор. ЗСУ просто "бабхнули" цю вежу. Відео.