Данилов переконаний, що вторгнення Росії в Україну відбуватиметься ще довго і в травні гаряча фаза вторгнення не закінчиться.

Як повідомляє УНІАН, про це Данилов заявив в інтерв'ю телеканалу ISLND TV.

"Якщо говорити про цю частину гарячої фази війни, то я не оптиміст, що вона закінчиться в травні. Це буде тривала війна і вона буде ще продовжуватися на нашій території", - сказав Данилов.

У той же час, секретар РНБО не зміг назвати навіть приблизний період часу, коли можна очікувати мирної обстановки в Україні.

"Скільки за часом? Це залежить від багатьох факторів. В першу чергу це залежить від нашого війська. І це залежить від наших партнерів, потрібно це визнавати і про це потрібно говорити. Тому що без підтримки партнерів, нам було б дуже складно стримувати цю російську армаду, яка почала рухатися на нас 24 лютого", — підкреслив він.

Популярні новини зараз

Не стало 15 молодих українок: росіяни знову вдарили по Азовсталі

ЗСУ підійшли в щільну до кордонів, вигнавши війська Путіна. Відео

Маразм міцнішає: в Росії провели конкурс з прикрашання могил. Фото

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Показати ще

Раніше військовий експерт Олег Жданов прогнозував, що гаряча фаза бойових дій на території України може закінчитися через чотири-п'ять місяців.

"Так, гаряча фаза може через чотири-п'ять місяців закінчитися, але не раніше. А так, погоджуся, напевно, з оцінкою Бориса Джонсона, що до 2023 року ми ще будемо в цій війні", - сказав він.

Читайте також:

27 людей не вижили: під Рівним автобус врізався в бензовоз. Фото і відео ДТП.

Ось і почалося: Естонія переглянула свої кордони з Росією.

Росіяни повісили на українську вежу свій прапор. ЗСУ просто "бабхнули" цю вежу. Відео.