Від 1 березня 2022 року до 1 червня "ПриватБанк" як багато інших банків запровадив кредитні канікули для фізичних осіб за всіма кредитними картками. Це значно зменшило фінансову нагрузку на українців, що опинились в складних життєвих обставинах. От тільки вже незабаром все повернеться так, як було.

Стало відомо, що Приватбанк закриває кредитні канікули. Про це повідомила пресслужба фінустанови .

Отже, від 1 червня 2022 року "ПриватБанк" повертає обов’язковий щомісячний платіж за користування кредитними коштами для клієнтів.

Кредитні канікули діють до 1 червня. Це пільгові умови договору, коли клієнти можуть не вносити обов'язковий щомісячний платіж. Банк за це не штрафуватиме, а списуватиме лише відсоток за використання кредитних коштів.

Також у повідомленні пресслужби банку міститься заклик погашати заборгованість хоча б частково, адже банк повинен працювати.

Популярні новини зараз

Не стало 15 молодих українок: росіяни знову вдарили по Азовсталі

ЗСУ підійшли в щільну до кордонів, вигнавши війська Путіна. Відео

Є олігархи, готові виділити гроші на усунення Путіна, - російський опозиціонер

Маразм міцнішає: в Росії провели конкурс з прикрашання могил. Фото

Показати ще

"Ми також продовжуємо нести повну відповідальність за депозити українців незалежно від обставин. Стандартні умови пільгового періоду картки залишаються незмінними", – йдеться у повідомленні банку.

Також на офіційному сайті міститься роз’яснення, що кредитні канікули не означають відсутність процентів за користування кредитними коштами. Додатково до канікул, у березні ПриватБанк встановив кредитну ставку 0,001%, практично зробивши користування кредитними коштами безкоштовним.

"Ми зробили це, щоб підтримати всіх наших клієнтів і усвідомлюючи більш нагальні проблеми, з якими зіткнулась країна", – зазначили у Приваті.

Нагадаємо, що кредитні канікули надавали право клієнтам не вносити обов'язковий мінімальний платіж, що було дуже актуально у випадку перебування у зоні бойових дій чи через втрату доходу. Також банк не штрафував за прострочені платежі. Від 1 квітня "ПриватБанк" частково повернув деякі тарифи, знизивши їх порівняно з довоєнним рівнем. Так, було встановлено пільговий розмір кредитної ставки вдвічі менший ніж до війни - на рівні 1,7%. Проценти нараховувались у квітні, і у травні, але до 1 червня погашення платежу не було обов'язковим.

Читайте також:

Росія планує розширити Крим: які області України туди впихнуть.

27 людей не вижили: під Рівним автобус врізався в бензовоз. Фото і відео ДТП.

На 9 травня Путіну доведеться вітати росіян з дефолтом. Це повний крах.