Найближчим часом Збройні Сили України отримають від уряду Німеччини сім найпотужніших гаубиць Panzerhaubitzen 2000.

Про це повідомляє Апостроф з посиланням на видання Die Welt.

Згідно з інформацією видання з власних джерел, рішення канцелярії і Міноборони було прийнято незважаючи на поради керівних військових в Бундесвері, які раніше говорили, що тільки 40 з 119 Panzerhaubitzen 2000 (знаходяться на озброєнні Бундесверу) є боєздатними і незамінними.

У той же час, німецькими військовими ставилося під сумнів використання для України зброї зі складною цифровою системою управління вогню. Однак уряд проігнорував ці хвилювання, хоча досить довго вагалося, чи послабить передача важкої зброї ЗСУ Бундесвер чи ні.

Популярні новини зараз

ЗСУ підійшли в щільну до кордонів, вигнавши війська Путіна. Відео

ВСУ йдуть в контрнаступ. Зупинити неможливо. У МВС зробили заяву

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

Довідка:

Panzerhaubitzen 2000 оснащена 155-мм гарматою довжиною в 52 калібру, системою навігації, автоматизованою системою управління вогнем, автоматичною системою заряджання з боєкомплектом в 60 снарядів і 228 модульних метальних зарядів, системою виявлення вогню і автоматичного пожежогасіння, системою захисту від зброї масового ураження.

Також є можливість встановлювати блоки навісний динамічного захисту на дах і боки вежі. PzH 2000 здатна випускати три снаряди за дев'ять секунд або десять за 56 секунд на дальність до 30 км.

Гаубиці належить світовий рекорд-на полігоні в Південній Африці вона вистрілила на 56 км снарядом V-LAP (активно-реактивний снаряд з поліпшеною аеродинамікою). За сукупністю показників PzH 2000 вважається найдосконалішою серійною САУ в світі.

Читайте також:

Готуються до середини травня: у США назвали три області, які хоче захопити Путін.

Росіяни вже панікують: український снайпер "косить" їх за допомогою дрона. Відео.

Автор "Метро 2033": Путін вже програв, Росії більше не буде.