У російських містах відбуваються щоденні вибухи і пожежі.

Стало відомо, що ніч в Підмосков'ї виявилася більш ніж спекотною для співробітників МНС. Так, близько півночі в міському окрузі Богородський в Підмосков'ї сталася пожежа, якій було присвоєно підвищений ранг складності.

Ще б пак, площа загоряння склала 33 800 квадратних метрів.

Полум'я швидко поширювалося і незабаром охопило все Складське приміщення (розміри: 150 на 170 метрів). В результаті пожежі сталося часткове обвалення комплексу.

"На момент прибуття пожежників він [склад] горів по всій площі. Оголошено підвищений ранг пожежі",-сказав представник прес-служби МНС.

Популярні новини зараз

Прожарить до +32: в Україну йде дика спека

Росіяни вже в паніці: як ЗСУ дають жару на американських БТРах. Відео

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

Не дивно, що для ліквідації загоряння було залучено близько 100 пожежників, а для гасіння вогню було задіяно 33 одиниці техніки. Пожежу вдалося локалізувати лише до ранку.

Зараз в районі сильне задимлення, фахівці роблять виміри повітря.

Як з'ясувалося пізніше, спалахнув одноповерховий склад в комплексі "Атлант-парк" на Кудинівському шосе в Богородському, який орендують видавництво" Просвіта "і компанія"Сток Трейдинг".

Цікаво, що йдеться про те саме видавництво, яке хоче прибрати Україну з підручників. Так, у квітні керівництво видавництва" Просвіта "наказало своїм співробітникам"звести до мінімуму згадки Києва та України в шкільних підручниках".

Росіяни планують прибрати зі шкільних книг все, що може нагадати про Україну. Дійшло до того, що один з підручників хочуть випускати без прізвища автора На обкладинці, адже він громадянин України.

Читайте також:

Є що згадати надовго: ЄС готує Путіну "подарунок" на 9 травня. Він озвіріє.

На АЗС даватимуть по 5 літрів палива і ось чому.

Подивіться в його очі: знайдений військовий-нелюд РФ, що орудував в Бучі. Фото.