Папа Римський Франциск все ще сподівається на мирне врегулювання війни в Україні. Він має намір відвідати російського президента Путина у Москві, а ось до поїздки до Києва він поки не готовий.

Як повідомляє УП, про це він заявив в інтерв'ю італійському виданню Corriere della Sera.

"У перший день війни я дзвонив президенту України Зеленському. Путіну ж я не дзвонив. Я чув його в грудні на свій день народження, але на цей раз ні, я не дзвонив. Я хотів зробити чіткий жест, і для цього пішов до російського посла. Я попросив їх пояснити, я сказав:"Будь ласка, зупиніться". Потім я попросив кардинала Пароліна після двадцяти днів війни передати Путіну повідомлення, що я готовий поїхати в Москву", - сказав Папа Римський.

Він також зазначив, що відправив до Києва двох кардиналів, а ось сам поки не готовий до відвідування української столиці.

"До Києва я поки не поїду. Я послав кардинала Майкла черні і кардинала Конрада Краєвського, які вирушили туди вчетверте. Але я відчуваю, що мені не потрібно їхати. Спочатку я повинен поїхати в Москву, спочатку я повинен зустрітися з Путіним. Але я також священик, що я можу зробити? Я роблю те, що можу", - сказав Папа Римський.

Популярні новини зараз

У НАТО заявили про поразку Росії: всі плани Кремля впали

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Сатанинська місячна доба: коли чекати в травні і в чому небезпека

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Показати ще

Франциск відзначив і один цікавий факт з приводу розмови з російським Патріархом Кирилом: виявляється, той протягом 20 хвилин зачитував Папі Римському тези, що виправдовують війну в Україні.

"Перші двадцять хвилин він зачитував мені всі виправдання війни. Я послухав і сказав: я нічого цього не розумію. Брат, ми не чиновники, ми не можемо використовувати мову політики, але у нас є мова Ісуса", - сказав Франциск.

Читайте також:

"Колона з холодильниками": Кім потролив Путіна з приводу параду на 9 травня.

Екстрасенс показав найсильнішу молитву за мир в Україні.

Було всього 15 років: армія РФ знову накрила Одесу. Господи, зупини їх.