Для приховування інформації про пересування російських окупаційних військ по території Білорусі, в цілих регіонах вимикають інтернет.

Про це повідомляти Головне управління розвідки МО України.

Вперше повне і часткове обмеження доступу абонентів мобільного зв'язку до мережі Інтернет було зафіксовано 1 квітня. Протягом місяця в доступі до мережі Інтернет були обмежені цілі регіони Білорусі.

"За оцінками військової розвідки України, відключення користувачів від мережі Інтернет скоординовані спеціальними службами. Таким чином КДБ Білорусі і ФСБ Росії намагаються обмежити спілкування патріотично налаштованих громадян і запобігти поширенню інформації в соціальних мережах про пересування по території Республіки російської військової техніки", - зазначає розвідка.

Також в ГУР відзначають, що аномалії в доступі до мережі в окремих районах на південь і південний схід від Мінська вказують на коридор руху військової техніки.

Популярні новини зараз

У Білорусі щось почнеться: спецназ у повній готовності. Лукашенко в паніці

Дим видно навіть з Москви: в Росії палає найвідоміший центр авіації

Замість COVID: по світу поширюється Нова зараза. Що про неї відомо

Перший рівень небезпеки: попередження для 9 областей

Показати ще

Тактику інформаційної ізоляції Росія використовувала і в Україні. Як повідомляв УНІАН, на території Херсонської та Запорізької областей зник стільниковий зв'язок всіх українських операторів. Те ж саме стосується мобільного інтернету - підключитися до нього неможливо.

Україна працює над відновленням мобільного зв'язку та Інтернету в Херсонській та Запорізькій областях. Покриття відновлено в двох містах.

Читайте також:

Почалося: потужні удари по Росії. Відео. Люди в паніці, військові боятися.

Тепер все серйозно: Україна відмовляється від радянської зброї і переходити на стандарти НАТО.

"Доведемо до провалу Путіна": Джонсон пообіцяв Зеленському добити окупантів.