Незважаючи на політичну підтримку України і засудження дій РФ, Євросоюз щодня продовжує перераховувати сотні мільйонів євро на оплату імпорту російських вуглеводнів. Так, наприклад, тільки в 2021 році витрати Європейського Союзу на російські енергоносії склали 99 млрд.євро. Європа може позбутися енергетичної залежності від Росії до 2027 року, ось тільки, як виявилося, є в Євросоюзі ті, хто не готовий підтримати Україну в її боротьбі за незалежність і мир в Європі.

Так, стало відомо, що Угорщина блокуватиме будь-яку європейську пропозицію, яка призведе до обмеження імпорту енергоресурсів з Росії. Зокрема, нафтове ембарго.

Про це пише Bloomberg.

"Ми ясно дали зрозуміти, що ніколи не підтримаємо поширення санкцій Європейського Союзу проти Росії на сферу енергетики", - заявив Керівник канцелярії глави уряду Угорщини Гергель Гуляш.

Більш того, угорський уряд готовий платити Москві за газ і нафту в рублях.

Популярні новини зараз

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Переломний момент у серпні: у розвідці зробили заяву по закінченню війни

Лукашенко "зламався": тепер він залежатиме від Києва, а не від Москви. Почалось

Показати ще

Зазначимо, що за оцінками Agora Energiewende, Європа може позбутися енергетичної залежності від Росії до 2027 року за умови скоординованих дій всіх країн-членів ЄС. Ось тільки Будапешт виступає проти європейських обмежень щодо сирої нафти і газу з Росії.

"Оскільки такі рішення вимагають одноголосності, комісії немає сенсу пропонувати санкції, що стосуються природного газу і сирої нафти, які обмежили б закупівлі в Угорщині", - заявили угорські чиновники.

ДО РЕЧІ, 85% поставок газу і 65% нафти надходить до Угорщини з Росії.

"Це не просто тому, що нам так захотілося, ми не вибирали цю ситуацію. Немає альтернативних джерел газу, альтернативних маршрутів постачання, які б дозволили нам відмовитися від російської нафти і газу в найближчі роки", — кажуть в угорському уряді.

Читайте також: