Багато хто погодиться, що зараз практично кожен українець мріє про швидке завершення війни і відновлення своєї Батьківщини.

Відома українська астролог Ольга Медвецька дала прогноз щодо війни в Україні на літо 2022 року. Астролог каже, що вигнання окупантів з української землі може затягнутися довше, ніж багато хто сподівається.

Про це вона написала на своїй сторінці astro.medvedka в Instagram.

За її словами, можливо, рано так забігати вперед, однак влітку очікується загострення ситуації. Свій довгостроковий прогноз експерт пояснила тим, що багато хто будує на цей період свої плани вже зараз, і ця інформація допоможе.

"У зв'язку з ретроградним Плутоном-планетою трансформації, кризи, руйнування – відбудеться локалізація бойових дій. Рух Плутона триватиме до листопада поточного року, а ось період загострення ситуації, ескалації дуже ймовірний в кінці липня - початку серпня", - прогнозує астролог в гороскопі для України.

Популярні новини зараз

Якщо вторгнення РФ затягнеться, 90% українців опиняться за межею бідності, - ООН

Прожарить до +32: в Україну йде дика спека

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

Медвецька сподівається, що планети своєю напругою в той період спровокують просто багато сварок між людьми, а не військові дії.

"Однак ризик чогось масштабного і агресивного чималий", - підсумувала астроексперт.

Крім того, вона розповіла, що, можливо, в першій половині травня буде застосовано хімічну зброю проти України, і тільки після цього відбудеться загострення ситуації і сильна напруга.

Читайте також: