На невизначений час президент Росії Путин змушений відмовитися від виконання обов'язків глави держави. Це пов'язано з тим, що йому доведеться перенести серйозну операцію через загострення онкологічної хвороби.

Як повідомляє ТСН з посиланням на видання Daily Mail, тимчасовим наступником Путіна буде екс-глава ФСБ Микола Патрушев. Саме Патрушеву російський диктатор довіряє найбільше, оскільки той зміг зарекомендувати себе, як найбільш жорстокий і кривавий спільник Путіна.

Тим часом, за повідомленням британського видання, У Путіна загострилася онкологічна хвороба, пов'язана з черевною порожниною.

Досі не відомо, скільки Путін буде знаходиться під наглядом лікарів після хірургічного втручання і чи зможе він взагалі перенести операцію в силу свого віку і безлічі супутніх хвороб.

"Операція була призначена на другу половину квітня, але її відклали, можливо, у зв'язку з тим, що широкомасштабна битва не закінчилася за три дні оглушливою перемогою російської армії. Передбачається, що Путін відклав операцію, до святкування Дня Перемоги в Росії у Другій світовій війні 9 травня. Ця новина з'явилася на тлі чуток про те, що Путін почне повномасштабну війну на території України і віддасть наказ про масову мобілізацію чоловіків призовного віку.

Популярні новини зараз

Українці аплодують: український спортсмен на очах у всього світу "утер" Путіна

Україна нарешті закриє небо: Жданов розповів про винищувачі, ПРО і ППО

"Мамо, я не повернуся додому": у Криму почалося пекло з російськими військами. Фото

"Його вже довели": екс-агент КДБ розповів, що зробили з Путіним

Показати ще

Операція і подальше відновлення займе мінімум кілька днів і на цей час фактичне управління країною швидше за все перейде до Патрушева", - пише видання.

Читайте також:

Чому на смартфоні потрібно відключати інтернет, якщо їм не користуєтеся.

Тепер все серйозно: Україна відмовляється від радянської зброї і переходить на стандарти НАТО.

Посол зробив заяву: Третя світова вже почалася, Путін готовий знищити Захід.