У сучасному світі без Інтернету ніяк. І правда, практично всі люди прагнуть безперервно перебувати на зв'язку у всіх месенджерах і соціальних мережах і з цієї причини не відключають ніколи передачу даних. Але, як виявилося, хорошого в цьому небагато.

Так, стало відомо, що постійно включений Інтернет може привести до згубних наслідків для самого гаджета.

Отже, підключення до інтернету – це один з фонових процесів для смартфона, який безпосередньо позначається на його енергоспоживанні. При цьому значно швидше споживається заряд акумулятора, а ось Смартфони зі слабкою батареєю можуть навіть не дотягувати до вечора тільки через те, що вони безперервно підключені до Інтернету.

Важливо запам'ятати, що різні оновлення та обмін даними вантажать систему і споживають заряд акумулятора навіть якщо не користуватися телефоном. До речі, по можливості краще вибирати підключення до Wi-Fi, ніж до мобільного інтернету.

І ще, далеко не кожен абонент має в своєму розпорядженні безлімітний мобільний інтернет. Так, більшість користувачів мають у своєму розпорядженні лише обмежений обсяг трафіку, який їм дозволяє витрачати тарифний план.

Популярні новини зараз

ЗСУ підійшли в щільну до кордонів, вигнавши війська Путіна. Відео

Сатанинська місячна доба: коли чекати в травні і в чому небезпека

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Показати ще

Багато хто думає, що якщо смартфоном не користуватися, він не буде самостійно витрачати трафік, проте це міф. І правда, якщо Мобільний Інтернет включений, то програмне забезпечення буде автоматично оновлюватися, соціальні мережі і месенджери будуть приймати повідомлення, а інші програми відправляти на сервера свої дані. Так що, якщо ви не відключили мобільний Інтернет і просто поклали телефон на стіл, трафік все одно буде йти.

Читайте також:

Путіна дістала імпотенція: відомий композитор проговорився про проблеми російського лідера.

Вже безногі тікають: потужний удар по базах Путіна. Шойгу вже допитують.

Сюрприз для Путіна: підірваний міст, яким війська РФ везли з Криму боєприпаси і паливо.