Президент України Володимир Зеленський підтвердив інформацію про те, що з притулків "Азовсталі" почали евакуювати цивільних.

Як повідомляє Українська правда, про це глава Української держави написав у себе в Twitter.

"Почалася евакуація цивільних з Азовсталі. Перша група приблизно з 100 осіб вже направляється на підконтрольну територію. Завтра будемо зустрічати їх у Запоріжжі.

Спасибі нашій команді! В даний час вони разом з представниками ООН працюють над евакуацією інших цивільних з території заводу", - заявив Зеленський.

Тим часом, глава української переговорної групи Давид Арахамія зазначив, що евакуаційна операція проходить за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста і ООН. За його словами, в перші партії евакуйованих людей увійдуть жінки, діти і літні люди.

Популярні новини зараз

Є олігархи, готові виділити гроші на усунення Путіна, - російський опозиціонер

Це вже знак: війська Путіна вдарили ракетами поруч з Польщею

Скоро і він потоне: росіяни знайшли заміну потопленому крейсеру "Москва"

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

Показати ще

Заступник командира Маріупольського "Азова" Святослав Паламар з позивним "Калина" розповів, що евакуаційну колону, до якої увійшли співробітники ООН, чекали о 6 ранку. Однак вона прибула із запізненням більш ніж на 12 годин.

"Станом на 19: 40 ми передали в домовлене місце 20 цивільних, яких вдалося визволити з-під завалів. Це жінки і діти. І ми сподіваємося, що ті люди поїдуть в напрямку домовленому, а саме в Запоріжжі — на підконтрольну Україні територію", — розповів Паламар.

Зараз бійці "Азова" продовжують діставати жителів Маріуполя з-під завалів за допомогою тросів. Захисники міста рятують літніх людей, жінок і дітей.

Читайте також:

Тепер все серйозно: Україна відмовляється від радянської зброї і переходить на стандарти НАТО.

Посол зробив заяву: Третя світова вже почалася, Путін готовий знищити Захід.

Це знак: під завалами після бомбардування знайдена дивом вціліла ікона. Фото.