У січні 2022 року українська армія займала 22 місце серед 140 найсильніших армій світу у світовому рейтингу військової могутності. При цьому три перші рядки рейтингу займали США, Китай і Росія, з якою зараз ось уже другий місяць йде справжня війна. І все вказує на те, що міць російської армії не більше ніж "мильна бульбашка", а ось українці не тільки довели свою військову спроможність, а й планують удосконалитися вже в найближчому майбутньому.

Так, стало відомо, що Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провів переговори з головою об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Предметом розмови була перспективна модель Збройних Сил України.

Про це Валерій Залужний написав на своїй офіційній сторінці в Facebook.

"Ми обговорили з моїм американським колегою перспективну модель Збройних Сил України. Очевидно, ми змушені відмовлятися від радянської зброї і техніки і переходити на натовські зразки. І чим раніше почнемо цей процес, тим швидше завершимо", - написав Залужний.

Крім того, український генерал-лейтенант щиро подякував американським партнерам за допомогу, завдяки якій українські військові мають можливість захищати Україну і весь цивілізований світ, свободу і демократію.

Він зазначив: "сьогоднішня телефонна розмова з головою об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі дала можливість в черговий раз" звірити годинник " щодо поставок озброєння, боєприпасів і техніки в Україну. Формування переліку потреб, система логістики, підготовка особового складу та використання наданих зразків зброї перебувають під постійним суворим контролем".

Популярні новини зараз

Під Києвом спіймали російського снайпера: довго ховався в погребі і вийшов за їжею. Відео

Повернути Білгород в Харківську область: росіянам роздають цікаві листівки. Фото

Сатанинська місячна доба: коли чекати в травні і в чому небезпека

Немає слів: мати в один день втратила відразу двох синів. Вони захищали Україну

Показати ще

Зазначимо, що Головнокомандувач ЗСУ регулярно спілкується з американським генералітетом з тих пір, як почалася війна Росії проти України. Зокрема, попередні розмови були 16 квітня, 3 квітня, 2 березня, 21 лютого.

ДО РЕЧІ, 2 березня в розмові брав участь ще й Тод Волес-командувач Європейським командуванням Збройних сил США і Верховний головнокомандувач Об'єднаних Збройних сил НАТО в Європі.

Читайте також:

Путіна дістала імпотенція: відомий композитор проговорився про проблеми російського лідера.

Вже безногі тікають: потужний удар по базах Путіна. Шойгу вже допитують.

Сюрприз для Путіна: підірваний міст, яким війська РФ везли з Криму боєприпаси і паливо.