Якщо вірити російським пропагандистам, то практично весь квітень в Калінінградській області Росії проходили масштабні і тривалі перевірки боєготовності підрозділів Балтфлоту. Так, прес-служба Західного військового округу ще 4 квітня 2022 року заявляла, що військові відпрацюють в "бою" навички управління бойовими машинами піхоти БМП-2 і БМП-3, танками Т-72Б3, бронетранспортерами БТР-82А, самохідними артилерійськими установками "Гвоздика", "Акація", а також реактивними системами залпового вогню "Град". Ось тільки, по всій видимості "навички" показували українці, адже військові Балтфлоту зараз повертаються на батьківщину або в трунах, або каліками.

Так, за повідомленням Українського журналіста Романа Цимбалюка, в Калінінградську область РФ саме зараз надходять тіла знищених в Україні військовослужбовців 11 армійського корпусу (в / ч 25810, Гусєв) зі складу Балтійського флоту.

За словами журналіста, загиблих і поранених російських окупантів відвозять в РФ після участі в "спеціальній військовій операції" на території України.

"На цьому тижні в Калінінград привезли трупи 16 солдатів і 34 тяжкопоранених (більшість без кінцівок)", - повідомив він.

Цимбалюк додав, що 28 квітня в ході ведення бойових дій в Харківській області загинуло 13 військовослужбовців і 23 отримали серйозні поранення (їх життя під загрозою, так як немає можливості евакуювати) зі складу 11 армійського корпусу.

Популярні новини зараз

Згоріло 50 мільйонів доларів: ЗСУ знищили гордість Путіна

Грав Сталіна і Жукова: не стало відомого актора. Його боявся Патріарх Кирил

Це гарне знамення: в небі над Одесою зняли незвичайне явище. Фото

Немає слів: мати в один день втратила відразу двох синів. Вони захищали Україну

Показати ще

Зазначимо, що Цимбалюк 13 років працював у Москві. Він відомий своїми гострими питаннями Володимиру Путіну на його щорічних прес-конференціях. Потім був змушений покинути Росію через загрозу переслідування.

Читайте також:

Їхнє життя закінчилося: Путіна і Лаврова позбавили найціннішого.

Буряти проти кадирівців: війська Путіна не поділили українців.