Навіть якщо Путин і захоче продовжити вторгнення в Україну, йому не вистачить високоточних ракет, а на виробництво нових немає грошей і комплектуючих – санкції добивають його "оборонку".

Як повідомляє Українська правда, на думку західних експертів, які проаналізували ситуацію в російській армії, ракетні запаси Росії дуже сильно виснажені, Кремлю доводиться йти на останні заходи.

"Їх запаси обмежені, вони виснажуються, і ми бачимо, що їм доводиться переміщати ракети "Калібр" з інших стратегічних напрямків, де вони можуть зберігатися. Це дає деякі ознаки того, що їх запаси високоточної зброї скорочуються", – сказав один західний чиновник в коментарі виданню "Financial Times".

Примітно, що виснаження озброєнь у Росії відбувається на тлі зростаючої західної військової допомоги для України. Схоже, що США дійсно вирішили зламати хребет путінській військовій машині.

"Ми вважаємо, що вони мали намір просунутися набагато далі в плані повного оточення українських військ на сході, і вони не змогли з'єднати північ з півднем. Насправді вони і близько не підходять до того, щоб з'єднати північ з півднем, оскільки українці продовжують чинити опір", – сказав високопоставлений представник Міністерства оборони США.

Популярні новини зараз

ЗСУ підійшли в щільну до кордонів, вигнавши війська Путіна. Відео

Прожарить до +32: в Україну йде дика спека

"Страшніше не придумаєш": олігарх з оточення Путіна розкрив його справжню хворобу

Таких тільки два: Росія позбулася чергового великого корабля. Кремль кипить

Показати ще

Про те, що Росія вже майже повністю перестала диктувати свої умови на полі бою говорить і той факт, що з 24 лютого війська Путіна почали випускати по Україні набагато менше ракет, намагаючись економити свої запаси, які вже обмежуються арсеналами радянських часів.

Читайте також:

Путіна дістала імпотенція: відомий композитор проговорився про проблеми російського лідера.

Вже безногі тікають: потужний удар по базах Путіна. Шойгу вже допитують.

Сюрприз для Путіна: підірваний міст, яким війська РФ везли з Криму боєприпаси і паливо.